Ok Savaşı Oyunu | Strateji Oyunları
Oyunlar


GalaOyun - Oyun oyna
Araba Yarış Oyunları
Araba
Balon Patlatma Oyunları
Balon
3D Oyunlar
3D
Beceri Oyunları
Beceri
Spor Oyunları
Spor
Giydirme Oyunları
Giysi
Macera Oyunları
Macera
Kız Oyunları
Kız
Cinbo Oyunları
Cinbo
Savaş Oyunları
Savaş
Yemek Oyunları
Yemek
Zeka Oyunları
Zeka


Ok savaşı oyun karşılıklı 2 ordu askerlerinin savaşıdır. Sen kendi tarafındaki askerler ile birlikte savaşa katılacaksın. Okun ile savaşa meydanına çıktığında karşı tarafın asker ve birliklerine hedef alarak atış yapacaksın. Zevkli ve beceri isteyen oyunların başında gelir. Savaş meydanında yendikçe level atlayacaksın ve her bölümü geçtikçe savaş meydanı daha da zorlaşacaktır.

Oyunda kullanıcı ok ile savaş yaptığından dolayı, ok mouse ile kontrol edilecek. Ok ilk önce mouse tıklandığında gideceği yön ayarlanacak ve ikinci tıklamada okun hızı ayarlanacak. ve basılı tutulup bırakıldığında hedefe gidip düşman askerinin bağrına saplanacaktır :)

2514


Ok Savaşı Oyna
Paylaş :

Galaoyun Türkiyedeki en kaliteli flash oyun siteleri arasındadır. Amacımız siz değerli oyun severlere en güzel oyunları ulaştırmaktır. Sitemizde bulunan birçok kategoride oyun oyna eğlen güzel vakit geçir. Strateji Oyunları oynayarak ile zekanızı ve aklınızı geliştirin. Araba oyunları ve yarış oyunları oynayarak arabaların keyfini çıkarın. Komik oyunlar oyna mutlu ve gülerek eğlencenin keyfini çıkarın. Gala Oyun iyi oyunlar diler.