Oyunlar


GalaOyun - Oyun oyna
Araba Yarış Oyunları
Araba
Balon Patlatma Oyunları
Balon
3D Oyunlar
3D
Beceri Oyunları
Beceri
Spor Oyunları
Spor
Giydirme Oyunları
Giysi
Macera Oyunları
Macera
Kız Oyunları
Kız
Cinbo Oyunları
Cinbo
Savaş Oyunları
Savaş
Yemek Oyunları
Yemek
Zeka Oyunları
Zeka

Adventure Time Prensesleri Kurtar Oyunu

Adventure Time Prensesleri Kurtar Oyunu Adventure Time, Fredator Studios tarafından Cartoon Network için hazırlanmıştır. Serinin yaratıcısı Amerikalı Pendleton Warddır. Çizgi filmde çok iyi iki arkadaş olan Finn ile Jakenin girdiği maceralar konu alınmaktadır. Siz de bu maceraları dikkatli bir şekilde takip ederek eğlenceli dakikalar geçiriyorsunuz. Ayrıca Adventure Time kahramanları, oyunlarda da çok seviliyor. Şuan eklediğimiz oyununda bunlardan bir tanesi olduğunu düşünüyoruz. Oyunumuzda kötü kalpli buz kralı tarafından esir tutulan prensesleri kurtarmaya çalışıyorsunuz. Bunun için bulunduğunuz parkur üzerindeki mor renkteki kristalleri toplamanız gerekecek. Tüm kristalleri topladıktan sonra karakteriniz elindeki sopa ile büyüsünü yapacak ve buzu kırarak prensesin serbest kalmasını sağlayacaktır. Siz de bununla beraber seviye atlayıp oyuna kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Adventure Time prensesleri kurtar isimli oyunda başarılar dileriz.
2054
Zeka Oyunlari
Eklenme Tarihi : 2014-05-04 21:06:36
Paylaş :
Etiketler : oyun gemisi oyungemisi Adventure Time Prensesleri Kurtar oyna Adventure Time Prensesleri Kurtar indirmeden oyna Adventure Time Prensesleri Kurtar flash oyunu oyna Adventure Time Prensesleri Kurtar online oyna Adventure Time Prensesleri Kurtaroyunu adve time prensesleri kurtarı oyna
Yorumlar
Galaoyun Türkiyedeki en kaliteli flash oyun siteleri arasındadır. Amacımız siz değerli oyun severlere en güzel oyunları ulaştırmaktır. Sitemizde bulunan birçok kategoride oyun oyna eğlen güzel vakit geçir. Strateji Oyunları oynayarak ile zekanızı ve aklınızı geliştirin. Araba oyunları ve yarış oyunları oynayarak arabaların keyfini çıkarın. Komik oyunlar oyna mutlu ve gülerek eğlencenin keyfini çıkarın. Gala Oyun iyi oyunlar diler.