Oyunlar


GalaOyun - Oyun oyna
Araba Yarış Oyunları
Araba
Balon Patlatma Oyunları
Balon
3D Oyunlar
3D
Beceri Oyunları
Beceri
Spor Oyunları
Spor
Giydirme Oyunları
Giysi
Macera Oyunları
Macera
Kız Oyunları
Kız
Cinbo Oyunları
Cinbo
Savaş Oyunları
Savaş
Yemek Oyunları
Yemek
Zeka Oyunları
Zeka

Garson Kız Oyunu

Garson Kız Oyunu Garson Kız oyna - Garson kız oyununda yapmanız gereken müşterilere verilen zamanda yemekleri götürmek. Garson Kızın diğer görevi ise bulaşıkları yıkamak, servisleri almak ve müşterileri kızdırmadan isteklerini yerine getirmeniz gerekiyor. Garson kız işletme oyununu mouse fare ile oynuyorsunuz. İyi oyunlar. Garson kız oyununda masalara servis yapmak bulaşıkları yıkamak gibi değişik görevlerimiz olacak. Bazı makinmelerde sipariş eklerini göreceğiz. Müşterilerimiz sinirlenmeden ve memnun olarak işletmemizden çıkması gerekmektedir. Garson Kız oyunu Mouse (Fare) sol tuşu ile oynanmaktadır.
1462
Yemek Oyunları
Eklenme Tarihi : 2015-11-29 18:56:42
Paylaş :
Etiketler : oyungemisi Garson Kız oyna Garson Kız oyununu oyna Garson Kız oyunu kral oyun garson kız garson oyunları garson kız oyunları garsoncu kız garson oyna garson oyunu yemek götürme oyunu garsonculuk yap garsonculuk oyna masalara servis yap oyunu www.galaoyun.com
Yorumlar
Avatar
jeeny - 2016-01-16 14:18:04

beatiful yeah Laughing
Galaoyun Türkiyedeki en kaliteli flash oyun siteleri arasındadır. Amacımız siz değerli oyun severlere en güzel oyunları ulaştırmaktır. Sitemizde bulunan birçok kategoride oyun oyna eğlen güzel vakit geçir. Strateji Oyunları oynayarak ile zekanızı ve aklınızı geliştirin. Araba oyunları ve yarış oyunları oynayarak arabaların keyfini çıkarın. Komik oyunlar oyna mutlu ve gülerek eğlencenin keyfini çıkarın. Gala Oyun iyi oyunlar diler.