Oyunlar


GalaOyun - Oyun oyna
Araba Yarış Oyunları
Araba
Balon Patlatma Oyunları
Balon
3D Oyunlar
3D
Beceri Oyunları
Beceri
Spor Oyunları
Spor
Giydirme Oyunları
Giysi
Macera Oyunları
Macera
Kız Oyunları
Kız
Cinbo Oyunları
Cinbo
Savaş Oyunları
Savaş
Yemek Oyunları
Yemek
Zeka Oyunları
Zeka
Benzer Oyunlar

Online Araba Yarışı Oyunu

Online Araba Yarışı Oyunu Açıklama :

Crash Drive 2 olarakta bilinen oyunumuz online araba yarışları oyunu'dur. Arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu. İsiminizi yazarak oyuna başlıyoruz. Yön tuşları ile arabayı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca oyunda türkçe dil desteği vardır. Oyunda arada etkinlikler oluyor, para toplama, yarış yapma, atlayarak puan kazanmak şeklinde. Galaoyun ile online araba yarışı oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Oyun 3 boyutludur. Eğer açılmazsa : Unity3d Kurmak İçin Tıkla ve Browserin sağ üst kısımdan engellemeyi kaldırın ve sayfayı yenileyin Oyun açılacaktır.

Tuşlar :
Oynanma : 1711
Kategori : Online Oyunlar
Eklenme Tarihi : 2015-02-18 20:20:18
Paylaş :
Etiketler : online yarış oyunları Crash Drive 2 oyunu Crash Drive 2 oyna Crash Drive 2 oyunları arkadaşınızla online oyun oyna online araba oyna online araba yarışları oyunları online araba oyunları Online Araba Yarışı oyunu Online Araba Yarışı oyununu oyna Online Araba Yarışı oyna online araba yarışları
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış
Galaoyun Türkiyedeki en kaliteli flash oyun siteleri arasındadır. Amacımız siz değerli oyun severlere en güzel oyunları ulaştırmaktır. Sitemizde bulunan birçok kategoride oyun oyna eğlen güzel vakit geçir. Strateji Oyunları oynayarak ile zekanızı ve aklınızı geliştirin. Araba oyunları ve yarış oyunları oynayarak arabaların keyfini çıkarın. Komik oyunlar oyna mutlu ve gülerek eğlencenin keyfini çıkarın. Gala Oyun iyi oyunlar diler.