Oyunlar


GalaOyun - Oyun oyna
Araba Yarış Oyunları
Araba
Balon Patlatma Oyunları
Balon
3D Oyunlar
3D
Beceri Oyunları
Beceri
Spor Oyunları
Spor
Giydirme Oyunları
Giysi
Macera Oyunları
Macera
Kız Oyunları
Kız
Cinbo Oyunları
Cinbo
Savaş Oyunları
Savaş
Yemek Oyunları
Yemek
Zeka Oyunları
Zeka

Su Tesisatçısı Oyunu

Su Tesisatçısı Oyunu

Su Tesisatçı - Plumber olarakta bilinen oyunda amacınız boruları birleştirerek suyu bitişe ulaştırmak. Su borularını birleştirme oyunu oynayın. Oyunda süre bitmeden önce verilen borulara mouse ile tıklayarak yönlerini değiştirin ve suyu sağ alttaki yere ulaştırın. Boruları düzgün şekilde yerleştirdikten sonra sol üstteki vanayı açarak suyun akmasını izleyin. Bitişe ulaşmak için ilk önce boru ve su tesisatını sorunsuz kurmalısınız. İyi oyunlar.

3130
Beceri Oyunları
Eklenme Tarihi : 2015-03-14 15:42:32
Paylaş :
Etiketler : Su Tesisatçısı oyna Su Tesisatçısı oyununu oyna Su Tesisatçısı oyunu Tesisat oyunu tesisat oyna tesisatçı oyna boru tesisatı boruları birleştirme oyunu boru birleştir oyna su borusu birleştirme su tesisatı oyunu su tesisatı oyunu su tesisatı oyunları
Yorumlar
Avatar
ravzanur - 2016-08-08 22:02:44

çokbeğendimTongue Out
Galaoyun Türkiyedeki en kaliteli flash oyun siteleri arasındadır. Amacımız siz değerli oyun severlere en güzel oyunları ulaştırmaktır. Sitemizde bulunan birçok kategoride oyun oyna eğlen güzel vakit geçir. Strateji Oyunları oynayarak ile zekanızı ve aklınızı geliştirin. Araba oyunları ve yarış oyunları oynayarak arabaların keyfini çıkarın. Komik oyunlar oyna mutlu ve gülerek eğlencenin keyfini çıkarın. Gala Oyun iyi oyunlar diler.